DAISY - domluvte se s námi Logo Daisy

DAISY - jazyková agentura

Daisy

DAISY jazyková agentura nabízí jazykové kurzy angličtiny v Ostravě, Frýdku-Místku, Havířově a okolí od roku 2004. Snažíme se o to, aby naší studenti dosáhli velkého pokroku v cizím jazyce, nebáli se komunikovat a orientovali se v základech mluvnice.

Těchto výsledků dosahujeme individuálním přístupem ke studentům, výukou komunikativními metodami, výběrem zajímavých témat, která studenta zaujmout a motivují, a tím posilí jeho sebevědomí v komunikaci. Jednotlivé lekce jsou připravovány s ohledem na potřeby, tempo a znalosti studenta.

Nedílnou součástí našich jazykových kurzů je výklad mluvnice, který dodá základ pro komunikaci v cizím jazyce. Student poté zvládá jak mluvený, tak i psaný projev, důležitý např. pro komunikaci v pracovním styku.

Klademe důraz na správné a pohotové užívání cizího jazyka v jakékoliv situaci a prostředí.

Lektoři

Kvalita kurzů je dána především kvalitou jejich lektorů.

Mgr. Drahomíra Strakošová - zkušená lektorka s 15-ti letou praxí. Angličtinu má nejen jako svou profesi, ale i hobby. Do výuky promítá své jazykové zkušenosti ze 2 pobytů v USA, několika pobytů ve Velké Británii a účasti na metodických seminářích v Irsku.

Skupinu dalších vyučujících tvoří především lektoři, kteří již mají praxi především ve výuce dospělých. Mluví plynule a jsou schopni vést výuku pouze v cizím jazyce, pokud si to přejete.

Hlavní strana | Daisy | Jazykové kurzy | Reference | Kontakt
DAISY - jazyková agentura © 2007-2010      Tel.: 775 283 882      Email: strakosova.d@volny.cz